- -26%
Profesjonalny stół chłodniczy gastronomiczny GN 1/1 zaprojektowany do intensywnej pracy w kuchniach, gdzie kluczowe znaczenie ma szybki dostęp do produktów oraz sprawna organizacja stanowiska roboczego.
Połączenie szuflad i drzwi pozwala na wygodne przechowywanie różnych typów produktów – od drobnych składników po większe pojemniki GN. Urządzenie zapewnia równomierną temperaturę w całej komorze i usprawnia pracę personelu, nawet przy dużym obciążeniu.
Blat roboczy z rantem tylnym (typ C) zabezpiecza stanowisko pracy i zwiększa ergonomię użytkowania.
| Model / nr artykułu | AKT EK741 1601A |
| Układ | szuflady + drzwi |
| Standard GN | GN 1/1 |
| Pojemność | 570 L |
| Wymiary z blatem (S × G × W) | 2195 × 700 × 850 mm |
| Zasilanie – własne chłodzenie | 400 W / 230 V |
| Moc chłodnicza | 330 W (temp. odparowania –10°C) |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Zużycie energii | 3,1 kWh / 24 h |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
Zastosowanie: Stół chłodniczy przeznaczony do profesjonalnych kuchni, gdzie liczy się szybki dostęp do produktów, ergonomia pracy oraz stabilne chłodzenie.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.