- -26%
Wydajny stół chłodniczy gastronomiczny GN 1/1 stworzony do pracy w miejscach, gdzie liczy się szybkość, porządek i niezawodność. Zapewnia stabilną temperaturę nawet przy intensywnym użytkowaniu, dzięki czemu produkty dłużej zachowują świeżość i nie generują strat.
Konfiguracja 6 szuflad z pełnym wysuwem pozwala na maksymalną organizację składników i błyskawiczny dostęp podczas pracy. To realnie skraca czas przygotowania potraw i usprawnia działanie zespołu w godzinach największego obciążenia.
Profesjonalny stół chłodniczy z blatem typu C (rant 50 mm) sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ważna jest higiena i ergonomia stanowiska. Idealny dla restauracji, cateringu oraz kuchni produkcyjnych.
| Model / nr artykułu | AKT EK731 1601-2/2/2 |
| Układ | 6 szuflad |
| Standard GN | GN 1/1 |
| Pojemność | 420 L |
| Wymiary (S × G × W) | 1725 × 700 × 850 mm |
| Wysokość korpusu | 650 mm |
| Blat | z rantem tylnym 50 mm (typ C) |
| Zakres temperatur | 0°C / +12°C |
| Moc chłodnicza | 330 W (temp. odparowania −10°C) |
| Zasilanie | 400 W / 230 V |
| Zużycie energii | 2,8 kWh / 24 h |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Klasa klimatyczna | 5 |
Zastosowanie: Restauracje, catering, hotele oraz kuchnie produkcyjne wymagające maksymalnej organizacji pracy i szybkiego dostępu do produktów.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.