- -26%
Dwudrzwiowy stół chłodniczy GN 1/1 przeznaczony do pracy w systemach centralnego chłodzenia. Model wyposażony w blat roboczy bez rantu tylnego, co umożliwia łatwą integrację z zabudową kuchenną i swobodną organizację stanowiska pracy.
Urządzenie zapewnia stabilne warunki przechowywania dzięki wymuszonemu obiegowi powietrza oraz parownikowi umieszczonemu w górnej części komory. Automatyczne odszranianie i odparowanie skroplin gorącym gazem ograniczają konieczność obsługi i zwiększają niezawodność pracy.
| Model | AKT ZK721 1602 |
| Typ | Stół chłodniczy GN 1/1, 2-drzwiowy |
| System chłodzenia | Centralne chłodzenie |
| Wymiary (S × G × W) | 1150 × 700 × 850 mm |
| Wysokość korpusu | 650 mm |
| Pojemność | 270 L |
| Zakres temperatur | 0°C / +12°C |
| Moc chłodnicza | 330 W (temp. odparowania –10°C) |
| Zasilanie | 80 W / 230 V |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Klasa klimatyczna | 5 |
Zastosowanie: Idealny do profesjonalnych kuchni i ciągów technologicznych wykorzystujących centralne systemy chłodzenia.
Uwaga: Dla wersji z centralnym chłodzeniem nie dostarczamy zaworów rozprężnych.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.