- -26%
Stół chłodniczy GN 1/1 w wersji 3-drzwiowej to profesjonalne urządzenie przeznaczone do intensywnej pracy w gastronomii, cateringu oraz zapleczach kuchennych. Duża szerokość robocza oraz blat ze stali nierdzewnej umożliwiają jednoczesne przechowywanie produktów i pracę na powierzchni roboczej.
Model wyposażony jest w własny agregat chłodniczy, dzięki czemu jest gotowy do podłączenia i nie wymaga instalacji centralnego systemu chłodzenia. Wymuszony obieg powietrza zapewnia stabilne warunki przechowywania produktów w całej komorze.
| Model | AKT EK721 1402-C18 |
| Typ | Stół chłodniczy GN 1/1, 3-drzwiowy |
| Wymiary (S × G × W) | 1800 × 685 × 581,5 mm |
| Wysokość korpusu | 430 mm |
| Pojemność | 260 L |
| Zakres temperatur | 0°C / +12°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Moc chłodnicza | 255 W (temp. odparowania –15°C) |
| Zasilanie (własne chłodzenie) | 280 W / 230 V |
| Zużycie energii | 2,5 kWh / 24 h |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Klasa klimatyczna | 5 |
Zastosowanie: Idealny do profesjonalnych kuchni jako podstawa pod urządzenia oraz do przechowywania produktów w kontrolowanej temperaturze.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.