- -26%
Stół chłodniczy GN 1/1 wyposażony w cztery szuflady to funkcjonalne rozwiązanie dla profesjonalnej gastronomii, umożliwiające wygodną organizację przechowywania produktów. Konstrukcja zapewnia szybki dostęp do składników oraz sprawną pracę w intensywnym środowisku kuchennym.
Urządzenie posiada dolny agregat chłodniczy i jest gotowe do podłączenia. Blat bez rantu tylnego pozwala na łatwe dopasowanie do ciągów roboczych, a solidne wykonanie gwarantuje trwałość i komfort użytkowania.
| Nr artykułu | AKT T0795 4AEV |
| Wymiary (S × G × W) | 950 × 700 × 850 mm |
| Pojemność | 270 L |
| Zakres temperatur | +2°C / +12°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Moc chłodnicza | 310 W (temp. odparowania –10°C) |
| Zasilanie (własne chłodzenie) | 320 W / 230 V |
| Zużycie energii | 2,4 kWh / 24 h |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
Zastosowanie: Idealny do profesjonalnych kuchni oraz zapleczy gastronomicznych wymagających wygodnego dostępu do produktów i organizacji pracy.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.