Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje
Lista produktów marki

Merida

Każdy lokal gastronomiczny czy budynek użyteczności publicznej musi utrzymywać odpowiednią czystość — zarówno w kuchniach i łazienkach, jak i na korytarzach czy w poszczególnych pomieszczeniach. Niezbędne są to tego odpowiednie środki czystości oraz akcesoria. W tej kategorii naszego sklepu internetowego proponujemy produkty marki Merida, które doskonale poradzą sobie nawet z największymi zabrudzeniami.

Merida — urządzenia i środki higieny do przestrzeni publicznych

Marka Merida to rozpoznawalny producent środków czystości i elementów wyposażenia toalet publicznych. Na rynku istnieje od prawie 30 lat, wciąż poszerzając swój proponowany asortyment. W sklepie internetowym GastroNet24.pl odnajdziesz wiele produktów tej marki. Każde z nich cechuje się doskonałą jakością, dzięki czemu możesz być pewien, że okażą się trafionym zakupem.

Merida środki czystości, chemia i akcesoria — kiedy warto po nie sięgnąć? Z pewnością przydadzą Ci się, jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny. Niezbędne będą także w różnego typu budynkach użyteczności publicznej. Przedszkola, szkoły, urzędy czy banki to tylko niektóre z nich. Sprawdzą się również jako podstawowe wyposażenie firm sprzątających.

Środki czystości i chemia od marki Merida

GastroNet24.pl to miejsce, w którym zakupisz wszelkie niezbędne środki czystości do swojej firmy od marki Merida. Wśród naszego asortymentu odnajdziesz bowiem chemię do sprzątania każdej powierzchni: rozpoczynając od łazienek i kuchni, poprzez poszczególne pomieszczenia biurowe, do korytarzy i holów. 

Co dokładnie możemy Ci zaproponować? Będą to przeróżne środki do mycia nawierzchni, zarówno w biurowych pomieszczeniach, jak i gastronomicznych, o dużej wilgotności. Produkty Merida dostępne w naszej ofercie to płyny do pielęgnacji delikatnych materiałów, środki nabłyszczające, płyny do usuwania tłustego brudu i środki do mycia szyb. Znajdziesz tu również chemię do sprzątania łazienki, m.in. kwaśne preparaty do pielęgnacji urządzeń sanitarnych.

Oferujemy również specjalistyczne mydła w płynie Merida, płyny do mycia naczyń, środki do dezynfekcji oraz odświeżacze powietrza pod różną postacią. Znajdziesz tu więc wszystko to, czego potrzebujesz do utrzymania codziennej higieny pracy danego budynku.

Akcesoria do sprzątania Merida

W naszym sklepie internetowym dbamy o kompleksowe wyposażenie gastronomii i publicznych budynków pod kątem akcesoriów do ich higieny, dlatego też znajdziesz tu wiele produktów tego typu marki Merida.

Dostępne są przede wszystkim przeróżne ścierki: uniwersalne, z mikrowłókna, bawełniane, o przeznaczeniu do podłóg, mebli czy szyb. Znajdują się tu również różnego typu czyściwa czy mopy. Co więcej, nasza oferta obejmuje także zewstawy-wózki do sprzątania, które ułatwią przenoszenie chemii do aktualnie sprzątanych pomieszczeń, będąc wygodną alternatywą np. dla wiader. Do tego oferujemy również rękawiczki Merida lateksowe wielorazowe i jednorazowe, aby zabezpieczyć ręce przed żrącymi substancjami.

Merida: idealne wyposażenie łazienek

Zarówno lokale gastronomiczne, jak i biurowce, muszą zapewniać swoim gościom i pracownikom dostęp do produktów umożliwiających dbałość o higienę osobistą. Pomogą w tym Merida dozowniki do mydła: automatyczne i bezdotykowe, serwetki jednorazowe, ręczniki w roli oraz podajniki na nie, a także suszarki do rąk Merida.

Niezbędny będzie także sam pojemniki na papier toaletowy Merida oraz dozownik na płyn do dezynfekcji rąk Merida, bez których trudno wyobrazić sobie toaletę publiczną. W naszym sklepie internetowym znajdziesz je w przeróżnych formach. Poszczególne modele mogą różnić się wymiarami, ale i ozdobnością, dzięki czemu możesz wybrać najbardziej pasujący to Twoich oczekiwań i preferencji. Zapraszamy do zakupów!

Dostępność: 48h
Producent: Merida
Kod produktu: nof003

AROMAT POKOJOWY NEROLI NOF003 Merida

Cena podstawowa 195,57 zł Cena 176,01 zł
Netto 143,10 zł bez VAT
  • -10%
Pokazano 1-12 z 1278 pozycji