Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POKRYWKI GN Z USZCZELKĄ

W naszym sklepie internetowym oferujemy różnorodne pokrywki, dostarczane przez renomowanych producentów takich jak APS, Cambro, Hendi, Idesta, Red Fox i Stalgast. Nasza oferta obejmuje różne rozmiary GN, takie jak 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6 i 1/9, aby zapewnić Ci szeroki wybór i dostosowanie do Twoich potrzeb.

Nasze pokrywki gn z uszczelką są dostępne w różnych materiałach i konstrukcjach. Mamy pokrywki wykonane ze stali nierdzewnej o grubości 0,8 mm, które są szczelne dzięki uszczelce silikonowej. Mogą być używane w szerokim zakresie temperatur, od -40°C do 300°C, co sprawia, że są idealne do różnych zastosowań.

Niektóre z naszych pokryw są wykonane z polipropylenu, który jest szczelny i nie wchłania zapachów ani smaków. Są one wolne od Bisfenolu, co czyni je bezpiecznymi do przechowywania żywności.

Mamy również towary wykonane z poliwęglanu, które są szczelne i nie absorbują zapachów oraz smaków. Zapewniają one wysoką trwałość i można je stosować w różnych warunkach.

Pokrywki wyposażone w uszczelkę

Jeśli szukasz pokrywek do pojemników GN, oferujemy różne opcje. Na przykład pokrywki ze stalowym uchwytem i uszczelką silikonową lub pokrywki z wycięciem na uchwyt i uszczelką silikonową. Niektóre pokrywki posiadają również otwory odpowietrzające, które pomagają w kontroli ciśnienia podczas przechowywania.

Nasi producenci dbają o jakość swoich produktów. Pokrywki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna 18/10 czy poliwęglan, co gwarantuje trwałość i długotrwałe użytkowanie.

Nasze pokrywki są uniwersalne i mogą być stosowane w piecach konwekcyjnych, lodówkach, bemarach, podgrzewaczach i innych urządzeniach. Możesz być pewien, że zachowają one świeżość i jakość Twojej żywności.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz różnorodne pojemniki GN i pokrywki, które sprostają Twoim potrzebom przechowywania żywności w profesjonalny i higieniczny sposób.

Pokazano 1-12 z 51 pozycji