Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POKRYWKI GN POLIPROPYLENOWE

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie oferujemy szeroki wybór pokryw do pojemników GN, które spełnią Twoje potrzeby przechowywania żywności. Wśród dostępnych producentów znajdziesz renomowane marki, takie jak Hendi i Stalgast, które gwarantują wysoką jakość i trwałość.

Nasza oferta obejmuje różne rozmiary GN, takie jak 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6 i 1/9. Dzięki temu możesz łatwo dopasować produkt do pojemnika. Bez względu na to, czy potrzebujesz większej pojemności czy mniejszego rozmiaru, mamy odpowiednią opcję dla Ciebie.

Jeśli chodzi o kolory, oferujemy pokrywki gn polipropylenowe w przezroczystym lub fioletowym kolorze. Możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojej kuchni lub preferencji wizualnych.

Nasze pokrywy są nie tylko praktyczne, ale także funkcjonalne. Wykonane z polipropylenu, są łatwe do utrzymania w czystości i nadają się do mycia w zmywarkach. Szczelnie zamykane, zapewniają ochronę przed utratą świeżości i zapachów. Nie musisz się martwić o wchłanianie zapachów ani smaków, ponieważ nasze towary zostały specjalnie zaprojektowane, aby tego uniknąć. Dodatkowo, dzięki wtopionej w tworzywo etykiecie, możesz monitorować proces magazynowania i kontrolować terminy ważności produktów.

Pokrywki z polipropylenu

Nasze pokrywy są również bardzo wszechstronne. Możesz je stosować w szerokim zakresie temperatur, od -40°C do +80°C. To oznacza, że są idealne do przechowywania żywności w różnych warunkach. Ponadto, można je piętrować, co pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni w magazynie lub lodówce.

Jednak najważniejsze jest to, że nasze pokrywki są bezpieczne dla zdrowia. Nie zawierają rakotwórczego bisfenolu A, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje przechowywane produkty są chronione.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór pokryw pojemników GN, które są niezbędne w profesjonalnej kuchni, restauracji, cateringu lub nawet w domu. Zapewniamy wysoką jakość, różnorodność i funkcjonalność, aby zaspokoić Twoje wymagania dotyczące przechowywania żywności.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji