Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POKRYWKI GN ZE STALI NIERDZEWNEJ

W naszym sklepie internetowym oferujemy różnorodne pokrywki do pojemników GN dostarczane przez renomowanych producentów, takich jak APS, Hendi, Idesta, Red Fox i Stalgast. Posiadamy szeroki wybór rozmiarów GN, obejmujących 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6, 1/9, 2/3 i 2/4, aby sprostać różnym potrzebom i preferencjom naszych klientów.

Nasze pokrywki są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej o różnej grubości, takiej jak 0,6 mm i 0,8 mm. Zapewniają one nie tylko trwałość, ale także możliwość stosowania pokrywek ze stali nierdzewnej lub poliwęglanowych, w tym wariantów z wycięciami na uchwyty lub chochle. Dzięki temu masz możliwość dopasowania pokrywki do swoich konkretnych potrzeb.

Stalowe pokrywki GN

Nasze produkty cechuje wszechstronność i funkcjonalność. Są one odpowiednie do stosowania w różnych urządzeniach, takich jak piece konwekcyjne, lodówki, bemary i podgrzewacze. Wytrzymują szeroki zakres temperatur, od -40°C do 300°C, co umożliwia ich bezpieczne użytkowanie na różnych etapach przygotowywania i przechowywania potraw. Przed zakupem warto jednak sprawdzić, czy wybrany przez Ciebie model pracuje w zadanych warunkach termicznych.

Pokrywki gn ze stali nierdzewnej posiadają gładkie krawędzie i zaokrąglone narożniki, co ułatwia utrzymanie ich w czystości. Oznaczenie rozmiaru GN na narożnikach pozwala na łatwe identyfikowanie i sortowanie pokrywek. Dodatkowo, nasze produkty można piętrować, co jest korzystne w przypadku ograniczonej przestrzeni w kuchni.

Pokrywki są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia solidną konstrukcję i długotrwałe użytkowanie. Są one łatwe do czyszczenia, ponieważ można je myć w zmywarkach, co oszczędza Twój czas i wysiłek. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz różnorodne pokrywki do pojemników GN od wiodących producentów. Oferujemy produkty o różnych rozmiarach GN, wariantach i materiałach, aby dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb w profesjonalnej kuchni.

Pokazano 1-12 z 95 pozycji