Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

KIELISZKI DO SZAMPANA

Szklane kieliszki do szampana

Nasza oferta szklanych kieliszków do szampana:

         Możliwość mycia w zmywarkach gastronomicznych

         Zróżnicowane wzory w naszej ofercie

         Pojemności kieliszków od 150 do 260 mililitrów

         Specjalne szkło gastronomiczne wykorzystywane w gastronomii

Jesteś właścicielem sali bankietowej albo restauracji, w których często odbywają się duże imprezy? Wesela, chrzciny oraz inne okazje nie mogą się obyć bez obowiązkowego wypicia kieliszka szampana. To doskonała okazja, by zastanowić się nad potrzebami Twoich gości i spełnić je, wybierając odpowiednie naczynia gastronomiczne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór kieliszków do szampanów i win musujących. Mniejsze i większe pojemności, bardziej tradycyjne albo nowoczesne wzornictwo – jeśli ich szukasz, z pewnością będziesz zadowolony z wizyty na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z kategorią oraz do zakupów.

Szklane kieliszki do szampana

Dla wielu z nas szampan jest symbolem luksusu. Kojarzymy go głównie ze świętowaniem nowego roku, finałem wielkich rozgrywek sportowych czy rozbijaniem butelki o burtę statku podczas jego pierwszego opuszczania na wodę. Czy jednak faktycznie jest napojem alkoholowym przeznaczonym tylko na specjalne okazje? Oczywiście nie – dla wielu miłośników tego trunku jest on alkoholem, który nie musi czekać na wielkie wydarzenia. W wielu przypadkach można go też z powodzeniem zastąpić winem musującym. Oferowane przez nas naczynia charakteryzują się pojemnościami od 150 do 260 mililitrów.

Kształty szklanych kieliszków do szampana

Nie ma się co oszukiwać, większość z nas na co dzień preferuje inne napoje alkoholowe – piwo, wino, drinki lub wódkę. Szampana i wina musujące pijemy okazjonalnie, chcemy wobec tego by podawano je w jak najlepszych kieliszkach. „Najlepsze” oznacza jednak co innego dla każdego restauratora oraz gościa. A skoro często rządzi zasada „klient nasz pan”, warto mieć dwa lub trzy różne zestawy kieliszków. Pozwolą one dokonać wyboru nawet wybrednym klientom. Dzięki temu każdy rodzaj imprezy uzyska odpowiednią oprawę podczas tego ważnego momentu, gdy podawany jest szampan.

Ozdobne kieliszki do szampana

Wiele osób preferuje standardowe, minimalistyczne kształty kieliszków. Nie chcą być może odciągać w ten sposób uwagi od degustacji tego szlachetnego trunku. Wybór ten jest całkowicie słuszny… jednak jak się okazuje, nie dla wszystkich. Zamiennie można wybrać naczynia o wyglądzie kryształu. Posiadamy warianty zarówno o mniejszej, jak i większej średnicy. Stanowią one idealne rozwiązania na potrzeby sal bankietowych, restauracji, kawiarni a także barów. Kieliszki niekoniecznie muszą się charakteryzować zdobieniami – często dużą rolę gra sam kształt, który znacznie różni się od typowego wzorca.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji