Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

KIELISZKI DO WÓDKI

Szklane kieliszki do wódki

Zapoznaj się z naszą ofertą kieliszków do wódki:

         Wykonanie z wysokiej jakości szkła gastronomicznego

         Różnorodne kształty i rozmiary

         Duża ilość dostępnych modeli kieliszków

         Zarówno nowoczesny jak i tradycyjny dizajn

Prowadzisz salę bankietową, restaurację lub bar, w którym do stołu podawane są alkohole? Jeśli tak, Twoi klienci z pewnością docenią kieliszki do wódki wykonane z wysokiej jakości szkła gastronomicznego. Posiadamy w ofercie szeroką gamę naczyń przeznaczonych do tego celu. Będą to więc zarówno tradycyjne kieliszki z wyglądu zbliżone do szklanek, jak i ich mniej standardowe odpowiedniki – naczynia z nóżką, stylizowane na kryształowe albo o innych nietypowych kształtach. Którekolwiek rozwiązanie preferujesz, z pewnością znajdziesz u nas naczynia spełniające Twoje potrzeby. Zapraszamy do zakupów!

Szklane kieliszki do wódki

Chyba mało kto wyobraża sobie kieliszki do wódki wykonane z innego niż szkło gastronomiczne materiału. Oczywiście nie oznacza to, że wszystkie naczynia o takim przeznaczeniu koniecznie muszą być szklane, ale… taka już jest tradycja - a tradycji nie zmienia się bez powodu. Polska jest krajem, w którym zwyczaj picia tego alkoholu jest szczególnie silny podczas dużych uroczystości rodzinnych. Nawet wielu miłośników piwa najchętniej sięga po wódkę chociażby podczas wesel. Stąd też potrzeba szerokiej oferty różnorodnych kieliszków do wódki, tak by każda sala bankietowa i restauracja mogła dopasować styl i wielkość naczyń do swoich potrzeb.

Kieliszki do wódki wyposażone w nóżkę

Większość kieliszków do wódki cechuje się kształtem zbliżonym do mocno pomniejszonej szklanki. Oczywiście pomiędzy poszczególnymi modelami istnieją różnice w wyglądzie, jednak zasadnicza bryła pozostaje podobna. Sprawa wygląda jednak inaczej w przypadku kieliszków do wódki, które są wyposażone w nóżkę. W większości przypadków ich wygląd przypominać nam może kształt naczyń przeznaczonych do picia wina. Niektóre zaś łączą w sobie dwie szczególne cechy – nóżkę i wygląd wzorowany na naczyniach z kryształu.

Kryształowe kieliszki do wódki

Profesjonalne szkło do zastosowań gastronomicznych może być formowane w ten sposób, by wyglądem przypominało kryształ. Niewprawne oko nie odróżni tych dwóch materiałów, a kieliszek do wódki stylizowany na kryształowy będzie robił bardzo dobre wrażenie na Twoich gościach. Rozwiązanie takie stanowi idealny wybór dla firm gastronomicznych prowadzących sale bankietowe, restauracje, kawiarnie oraz bary – czyli wszystkie miejsca, w których regularnie korzysta się z kieliszków do wódki. Nie trzeba też martwić się o jakość naczyń. Są one zaprojektowane z myślą o częstej eksploatacji i przystosowane do mycia w zmywarkach gastronomicznych.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji