- -25%
Profesjonalna zmywarka kapturowa z pompą płuczącą, pompą spustową i odzyskiem ciepła, przeznaczona do intensywnej pracy w gastronomii, zapewniająca wysoką wydajność i optymalizację zużycia energii.
Model przeznaczony do restauracji, stołówek, hoteli i dużych kuchni, gdzie istotna jest wydajność oraz optymalizacja zużycia energii w codziennej pracy.
| Producent | Fagor Professional |
| Model | WHP-503 RC B D |
| Kod produktu | 19110545 |
| Wymiary | 630 × 750 × 1480 mm |
| Moc | 14,25 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Woda | zimna – uzdatniona |
| Odpływ | DIN 50 |
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.