- -25%
Profesjonalna zmywarka do naczyń kuchennych, przeznaczona do mycia większych elementów wyposażenia, zapewniająca dużą przestrzeń roboczą, stabilne płukanie i wygodną obsługę w intensywnej pracy gastronomicznej.
Model przeznaczony do profesjonalnych kuchni, restauracji, stołówek i zapleczy gastronomicznych, w których myte są większe naczynia kuchenne oraz elementy wymagające większej przestrzeni załadunku.
| Producent | Fagor Professional |
| Model | WLP-61 |
| Kod produktu | 19111090 |
| Wymiary | 600 × 700 × 1290 mm |
| Moc | 6,70 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Rozmiar koszy | 500 × 600 mm |
| Wysokość użytkowa | 405 mm |
| Woda | zimna – uzdatniona |
| Odpływ | DIN 50 |
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.