- -25%
Profesjonalny taboret gazowy o mocy 10,8 kW przeznaczony do intensywnej pracy w gastronomii. Stabilna konstrukcja ze stali nierdzewnej oraz wydajny palnik gazowy umożliwiają bezpieczną pracę z dużymi garnkami i kotłami warzelnymi. Urządzenie może być zasilane gazem z butli (propan) lub po zastosowaniu zestawu adaptacyjnego gazem ziemnym.
Taboret gazowy XL z linii Kitchen Line wyposażony jest w wydajny palnik gazowy o mocy 10,8 kW. Urządzenie posiada zawór z zabezpieczeniem termopary oraz elektroniczny zapłon zwiększający bezpieczeństwo i komfort pracy.
Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej 18/0, a stabilny emaliowany ruszt umożliwia pracę z ciężkimi garnkami. Minimalna średnica dna naczynia wynosi 230 mm.
W zestawie znajduje się przewód gazowy oraz reduktor ciśnienia. Dołączony jest także zestaw adaptacyjny umożliwiający zasilanie urządzenia gazem ziemnym GZ 50.
Taboret przeznaczony do restauracji, hoteli, kuchni zbiorowego żywienia, firm cateringowych oraz zaplecza gastronomicznego. Idealny do gotowania w dużych garnkach, przygotowywania zup, sosów oraz potraw wymagających dużej mocy grzewczej.
| Marka | HENDI |
| Linia produktowa | Kitchen Line |
| Numer katalogowy | 147276 |
| EAN | 8711369147276 |
| Typ gazu | Propan |
| Moc gazowa | 10,8 kW |
| Element grzewczy | Palnik gazowy |
| Panel sterowania | Analogowy |
| Programowalny | Nie |
| Materiał | Stal nierdzewna 18/0 |
| Minimalny wymiar dna | 230 mm |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Długość | 580 mm |
| Szerokość | 650 mm |
| Wysokość | 400 mm |
| Waga netto | 16,91 kg |
Numer artykułu: 147276
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.