- -26%
Szafa mroźnicza gastronomiczna GN 2/1 z drzwiami przeszklonymi została zaprojektowana do intensywnej pracy w lokalach, gdzie oprócz mrożenia ważna jest kontrola i ekspozycja produktów bez konieczności otwierania urządzenia.
W praktyce gastronomicznej częste otwieranie drzwi powoduje spadki temperatury i zwiększa zużycie energii. Ten model umożliwia stały podgląd zawartości, stabilne warunki mrożenia i ograniczenie strat produktów, nawet przy intensywnej eksploatacji.
Dzięki pojemności 650 L, kompatybilności z GN 2/1 oraz oświetleniu LED urządzenie sprawdza się w restauracjach, hotelach, cukierniach i zapleczach produkcyjnych.
| Model / nr artykułu | AHK MT065S 0V1 |
| Typ | 1-drzwiowa przeszklona |
| Linia | 650 |
| Standard GN | GN 2/1 |
| Pojemność | 650 L |
| Wymiary (S × G × W) | 695 × 810 × 2020 mm |
| Zasilanie – własne chłodzenie | 420 W / 230 V |
| Moc chłodnicza | 560 W (temp. odparowania -10°C) |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Zakres temperatur | –15°C / –22°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Zużycie energii | 7,65 kWh / 24 h |
| Klasa klimatyczna | 5 |
| Standard | Zawiasy z prawej strony |
Zastosowanie: Idealna do gastronomii, cukierni oraz punktów sprzedaży, gdzie oprócz mrożenia kluczowa jest widoczność produktów i szybki dostęp do nich.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.