- -26%
Szafa mroźnicza wjezdna GN 2/1 z linii 710 to profesjonalne urządzenie przeznaczone do pracy w systemach centralnego chłodzenia. Sprawdza się w gastronomii, hotelach oraz zakładach produkcyjnych, gdzie wymagana jest stabilna i wydajna praca w niskich temperaturach.
Konstrukcja wjezdna umożliwia wygodne użytkowanie z wózkami GN 2/1, co usprawnia organizację pracy. Urządzenie zapewnia równomierne warunki mrożenia w całej komorze oraz łatwe utrzymanie higieny dzięki odpowiednio zaprojektowanemu wnętrzu.
| Model / nr artykułu | AHK OTE71 01 |
| Typ | Szafa mroźnicza wjezdna GN 2/1, dwudrzwiowa |
| System chłodzenia | Do centralnego chłodzenia |
| Wymiary zewnętrzne (S × G × W) | 770 × 800 × 2100 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S × G × W) | 610 × 680 × 1715 mm |
| Pojemność | 780 L |
| Zakres temperatur | –15°C / –22°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Moc chłodnicza | 505 W (temp. odparowania –10°C) |
| Zasilanie (centralne chłodzenie) | 200 W / 230 V |
| Zużycie energii | 7,8 kWh / 24 h |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
Zastosowanie: Idealna do profesjonalnych kuchni, zakładów produkcyjnych oraz obiektów gastronomicznych pracujących w systemach centralnego chłodzenia.
*Uwaga: wersja do centralnego chłodzenia nie zawiera zaworów rozprężnych. Cena nie obejmuje wózka.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.