- -26%
Profesjonalna szafa mroźnicza EN 400×600 przeznaczona do piekarni, cukierni oraz gastronomii, przystosowana do pracy w systemie centralnego chłodzenia.
Urządzenie zapewnia stabilne przechowywanie produktów w temperaturach ujemnych. Wymuszony obieg powietrza gwarantuje równomierny rozkład temperatury w całej komorze, a automatyczne odszranianie i odparowanie skroplin gorącym gazem wspierają wydajną i wygodną eksploatację.
| Wymiary (S × G × W) | 695 × 810 × 2020 mm |
| Pojemność | 700 L |
| Zakres temperatur | -15°C / -22°C |
| Zasilanie (centralne chłodzenie) | 150 W / 230 V |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Moc chłodnicza | 670 W (temp. odpar. -10°C) |
| Zużycie energii | 5,10 kWh / 24 h |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Klasa klimatyczna | 5 |
| Akcesoria | 20 par prowadnic stałych co 60 mm, oświetlenie LED, zamek |
| Nr artykułu | AHK OT069 BWS1 |
| Informacja dodatkowa | Do wersji z centralnym chłodzeniem nie dostarczamy zaworów rozprężnych |
Zastosowanie: Idealna do piekarni, cukierni oraz profesjonalnej gastronomii pracującej w systemie centralnego chłodzenia.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.