- -26%
Profesjonalna szafa mroźnicza EN 400×600 z drzwiami szklanymi i wymuszonym obiegiem powietrza, przeznaczona do przechowywania produktów w temperaturach ujemnych. Model AHK MT069 BWV1 wyposażony jest we własne chłodzenie, co zapewnia niezależną i stabilną pracę urządzenia.
Urządzenie posiada automatyczne odszranianie oraz odparowanie skroplin gorącym gazem, co ogranicza konieczność obsługi. Dzięki zastosowaniu wymuszonej cyrkulacji powietrza zapewnia równomierne mrożenie w całej komorze. Drzwi szklane wraz z oświetleniem LED umożliwiają ekspozycję produktów.
| Wymiary (S × G × W) | 695 × 810 × 2020 mm |
| Pojemność | 700 L |
| Zakres temperatur | -15°C / -22°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Moc chłodnicza | 670 W (temp. odparowania -10°C) |
| Zasilanie (własne chłodzenie) | 450 W / 230 V |
| Zużycie energii | 5,70 kWh / 24 h |
| Klasa klimatyczna | 5 |
| Nr artykułu | AHK MT069 BWV1 |
Zastosowanie: Do piekarni, cukierni, gastronomii oraz punktów sprzedaży wymagających przechowywania i ekspozycji produktów mrożonych.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.