- -26%
Profesjonalna szafa mroźnicza piekarnicza EN 400×600 z pełnymi drzwiami i przestawnymi prowadnicami, przeznaczona do przechowywania produktów w temperaturach ujemnych. Model AHK MT069 BW01 jest wersją z własnym chłodzeniem, dlatego zapewnia niezależną pracę urządzenia.
Urządzenie wyposażono w wymuszony obieg powietrza, który zapewnia równomierne mrożenie w całej komorze. Automatyczne odszranianie i odparowanie kondensatu gorącym gazem ograniczają konieczność obsługi, a 10 par prowadnic przestawnych co 54 mm pozwala elastycznie dopasować wnętrze do pracy w piekarni i cukierni.
| Wymiary (S × G × W) | 695 × 810 × 2020 mm |
| Pojemność | 700 L |
| Zakres temperatur | -15°C / -22°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Moc chłodnicza | 670 W (temp. odpar. -10°C) |
| Zasilanie (własne chłodzenie) | 450 W / 230 V |
| Zużycie energii | 5,10 kWh / 24 h |
| Klasa klimatyczna | 5 |
| Nr artykułu | AHK MT069 BW01 |
Zastosowanie: Produkt przeznaczony do przemysłu piekarniczo-cukierniczego oraz profesjonalnych zapleczy gastronomicznych wymagających przechowywania produktów mrożonych w standardzie EN 400×600.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.