- -26%
Profesjonalna szafa mroźnicza GN 2/1 z drzwiami przeszklonymi i własnym agregatem chłodniczym to rozwiązanie przeznaczone do przechowywania oraz ekspozycji mrożonych produktów w gastronomii, sklepach i punktach sprzedaży. Pojemność 700 L zapewnia dużą przestrzeń użytkową, a przeszklone drzwi ułatwiają prezentację asortymentu.
Urządzenie wyposażono w wymuszony obieg powietrza, który zapewnia równomierny rozkład temperatur w całej komorze. Automatyczne odszranianie oraz odparowanie kondensatu gorącym gazem zwiększają wygodę użytkowania, a agregat w formie monobloku umieszczonego w górnej części urządzenia gwarantuje stabilną i wydajną pracę.
| Nr artykułu | AHK MT069 00V1 |
| Wymiary (S × G × W) | 695 × 810 × 2020 mm |
| Pojemność | 700 L |
| Zakres temperatur | -15°C / -22°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Moc chłodnicza | 670 W (temp. odpar. -30°C) |
| Zasilanie elektryczne | 450 W / 230 V |
| Zużycie energii | 5,70 kWh / 24 h |
| Standard | Zawiasy z prawej strony |
Zastosowanie: Idealna do gastronomii, sklepów oraz punktów sprzedaży, gdzie wymagane jest jednoczesne mrożenie i estetyczna ekspozycja produktów.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.