- -26%
Profesjonalna szafa mroźnicza GN 2/1 z linii 690, przeznaczona do pracy w systemie centralnego chłodzenia, to wydajne rozwiązanie dla gastronomii, zapleczy kuchennych oraz magazynów chłodniczych. Pojemność 700 L zapewnia wygodne przechowywanie produktów w stabilnych warunkach mrożenia.
Dzięki zastosowaniu wymuszonego obiegu powietrza urządzenie gwarantuje równomierny rozkład temperatur w całej komorze. Automatyczne odszranianie oraz odparowanie kondensatu gorącym gazem zapewniają bezobsługową i wydajną pracę w intensywnych warunkach użytkowania.
| Nr artykułu | AHK OT069 0001 |
| Wymiary (S × G × W) | 695 × 810 × 2020 mm |
| Pojemność | 700 L |
| Zakres temperatur | -15°C / -22°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Klasa klimatyczna | 5 |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Moc chłodnicza | 670 W (temp. odpar. -30°C) |
| Zasilanie (centralne chłodzenie) | 150 W / 230 V |
| Zużycie energii | 5,10 kWh / 24 h |
| Standard | Zawiasy z prawej strony |
Zastosowanie: Przeznaczona do gastronomii i zapleczy chłodniczych pracujących w systemach centralnego chłodzenia, gdzie wymagane jest stabilne i wydajne mrożenie produktów.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.