- -26%
Profesjonalna szafa mroźnicza GN 1/1 z drzwiami przeszklonymi, przeznaczona do pracy w systemie centralnego chłodzenia. Idealna do gastronomii, sklepów oraz zapleczy sprzedażowych wymagających jednocześnie mrożenia i ekspozycji produktów.
Dzięki zastosowaniu wymuszonego obiegu powietrza urządzenie zapewnia równomierne i stabilne mrożenie w całej komorze. Automatyczne odszranianie oraz odparowanie skroplin gorącym gazem gwarantują bezobsługową i wydajną pracę.
| Wymiary (S × G × W) | 650 × 590 × 1900 mm |
| Pojemność | 376 L |
| Zakres temperatur | –15°C / –22°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Moc chłodnicza | 269 W (temp. odpar. –30°C) / 330 W |
| Zasilanie (centralne chłodzenie) | 220 W / 230 V |
| Zużycie energii | 7,5 kWh / 24 h |
| Klasa klimatyczna | 5 |
| Nr artykułu | AHK OT041 00V1 |
Zastosowanie: idealna do gastronomii, sklepów oraz punktów sprzedaży pracujących w systemach centralnego chłodzenia.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.