- -26%
Profesjonalna szafa mroźnicza Linia 410 z drzwiami szklanymi i oświetleniem LED, wyposażona w własny agregat chłodniczy, zapewniająca niezależną i wydajną pracę w gastronomii oraz punktach sprzedaży.
Urządzenie kompatybilne z GN 1/1 oraz rusztami 530 × 420 mm. Dzięki przeszklonym drzwiom umożliwia ekspozycję produktów przy jednoczesnym utrzymaniu stabilnych temperatur mrożenia.
| Wymiary (S × G × W) | 650 × 590 × 1900 mm |
| Pojemność | 376 L |
| Zakres temperatur | –15°C / –22°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Moc chłodnicza | 269 W (temp. odpar. –30°C) / 330 W |
| Zasilanie | 440 W / 230 V |
| Zużycie energii | 7,5 kWh / 24 h |
| Klasa klimatyczna | 5 |
Zastosowanie: idealna do gastronomii, sklepów i punktów sprzedaży wymagających jednocześnie mrożenia i ekspozycji produktów.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.