- -25%
Profesjonalna szafa chłodnicza do gastronomii zaprojektowana z myślą o codziennym użytkowaniu w restauracjach, hotelach i kuchniach profesjonalnych. Solidna konstrukcja, pełne drzwi oraz praktyczne rozwiązania zwiększają wygodę pracy i pomagają utrzymać odpowiednie warunki przechowywania produktów.
| Producent | Fagor Professional |
| Model | CUPT-11G |
| Kod produktu | 19103938 |
| Wymiary | 653 × 842 × 2040 mm |
| Moc | 0,36 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Czynnik chłodniczy | R-600A |
| Klasa klimatyczna | 4 |
Model sprawdzi się w restauracjach, hotelach, kuchniach profesjonalnych i na zapleczach gastronomicznych, gdzie liczy się trwałość urządzenia, wygodna obsługa i stabilne warunki przechowywania produktów.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.