- -27%
Szafa chłodnicza przeszklona 1-drzwiowa o pojemności 386 l została zaprojektowana do ekspozycji i przechowywania produktów w kontrolowanych warunkach chłodniczych. Zakres temperatury pracy 0–10°C, wymuszony obieg powietrza oraz automatyczne odszranianie wspierają stabilne warunki użytkowania.
Przeszklone drzwi z zamkiem na klucz, pionowe oświetlenie LED i podświetlany panel reklamowy zwiększają czytelność ekspozycji, a agregat umieszczony z tyłu urządzenia poprawia komfort wykorzystania przestrzeni wewnątrz.
| Typ urządzenia | szafa chłodnicza przeszklona, 1-drzwiowa |
| Pojemność | 386 l |
| Zakres temperatur | 0–10°C |
| Moc elektryczna | 0.25 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa energetyczna | D |
| Roczne zużycie energii | 612 kWh/rok |
| Dobowe zużycie energii | 1.67 kWh/dzień |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Strefa klimatyczna | 4 |
| Wymiary (S/G/W) | 577 / 605 / 1978 mm |
Wybierz szafę chłodniczą, która łączy dobrą widoczność produktów, funkcjonalne wyposażenie i wygodę codziennego użytkowania.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.