- -26%
Szafa chłodnicza wjezdna GN 2/1 przeznaczona do profesjonalnej gastronomii, zakładów produkcyjnych oraz obiektów zbiorowego żywienia. Konstrukcja umożliwia bezpośrednią współpracę z wózkami GN 2/1, zapewniając wygodny załadunek i efektywną organizację pracy.
Model wyposażony jest w własne chłodzenie z agregatem monoblok umieszczonym w górnej części urządzenia. Wymuszona cyrkulacja powietrza zapewnia równomierny rozkład temperatury w całej komorze, a automatyczne odszranianie i odparowanie skroplin gorącym gazem gwarantują stabilną i bezobsługową pracę.
| Wymiary (S × G × W) | 770 × 800 × 2100 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S × G × W) | 610 × 680 × 1715 mm |
| Pojemność | 780 L |
| Zakres temperatur | +2°C / +12°C |
| Zasilanie (własne chłodzenie) | 280 W / 230 V |
| Moc chłodnicza | 460 W (temp. odpar. -10°C) |
| Zużycie energii | 2,90 kWh / 24 h |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Oświetlenie | LED |
| Nr artykułu | AHK MNE71 01 |
Zastosowanie: Idealna do profesjonalnej gastronomii i produkcji żywności, gdzie wymagane jest chłodzenie produktów w wózkach GN 2/1.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.