- -26%
Profesjonalna szafa chłodnicza EN 400×600 przeznaczona do piekarni, cukierni oraz gastronomii, przystosowana do pracy w systemie centralnego chłodzenia.
Dzięki zastosowaniu wymuszonego obiegu powietrza urządzenie zapewnia równomierny rozkład temperatury w całej komorze. Automatyczne odszranianie oraz odparowanie skroplin gorącym gazem gwarantują stabilną i wydajną pracę w intensywnych warunkach użytkowania.
| Wymiary (S × G × W) | 695 × 810 × 2020 mm |
| Pojemność | 700 L |
| Zakres temperatur | -2°C / +12°C |
| Zasilanie (centralne chłodzenie) | 150 W / 230 V |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Moc chłodnicza | 340 W (temp. odpar. -10°C) |
| Zużycie energii | 1,30 kWh / 24 h |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Klasa klimatyczna | 5 |
| Liczba prowadnic | 20 par (co 60 mm) |
| Nr artykułu | AHK ON069 BWS1 |
Zastosowanie: Idealna do piekarni, cukierni oraz gastronomii pracującej w systemie centralnego chłodzenia.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.