- -26%
Profesjonalna szafa chłodnicza EN 400×600 przeznaczona do piekarni, cukierni oraz gastronomii, zapewniająca stabilne warunki przechowywania produktów w kontrolowanej temperaturze.
Model AHK MN069 BWS1 to wersja z własnym chłodzeniem, wyposażona w agregat monoblokowy umieszczony w górnej części urządzenia. Wymuszony obieg powietrza zapewnia równomierny rozkład temperatury w całej komorze, a automatyczne odszranianie i odparowanie skroplin gorącym gazem gwarantują wygodną i bezobsługową eksploatację.
| Wymiary (S × G × W) | 695 × 810 × 2020 mm |
| Pojemność | 700 L |
| Zakres temperatur | -2°C / +12°C |
| Zasilanie (własne chłodzenie) | 280 W / 230 V |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Moc chłodnicza | 340 W (temp. odpar. -10°C) |
| Zużycie energii | 1,30 kWh / 24 h |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Liczba prowadnic | 20 par (co 60 mm) |
| Zawiasy | po prawej stronie |
| Nr artykułu | AHK MN069 BWS1 |
Zastosowanie: Idealna do piekarni, cukierni oraz gastronomii, gdzie wymagane jest stabilne i równomierne chłodzenie produktów w standardzie EN 400×600.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.