- -26%
Profesjonalna szafa chłodnicza GN 2/1 z własnym agregatem chłodniczym to wydajne rozwiązanie do gastronomii, sklepów oraz zapleczy kuchennych. Pojemność 700 L oraz kompatybilność z pojemnikami GN 2/1 umożliwiają wygodne i uporządkowane przechowywanie produktów w stabilnych warunkach chłodniczych.
Urządzenie wyposażone jest w agregat w formie monobloku umieszczony w górnej części, co zapewnia niezależną i wydajną pracę. Wymuszony obieg powietrza, automatyczne odszranianie oraz odparowanie kondensatu gorącym gazem gwarantują równomierny rozkład temperatur i komfort użytkowania.
| Nr artykułu | AHK MN069 0001 |
| Wymiary (S × G × W) | 695 × 810 × 2020 mm |
| Pojemność | 700 L |
| Zakres temperatur | -2°C / +12°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Klasa klimatyczna | 5 |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Moc chłodnicza | 340 W (temp. odpar. -10°C) |
| Zasilanie elektryczne | 280 W / 230 V |
| Zużycie energii | 1,30 kWh / 24 h |
| Standard | Zawiasy z prawej strony |
Zastosowanie: Idealna do gastronomii, sklepów oraz zapleczy kuchennych, gdzie wymagane jest stabilne chłodzenie, duża pojemność i niezawodna praca urządzenia.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.