- Wyprzedaż!
- -25%
Arktic 232736 Kitchen Line to profesjonalna, dwudrzwiowa szafa chłodnicza o pojemności użytkowej 1300 L, przeznaczona do intensywnej pracy w restauracjach, kuchniach zbiorowego żywienia oraz magazynach gastronomicznych. Urządzenie zapewnia stabilne warunki przechowywania produktów dzięki statycznemu systemowi chłodzenia wspomaganemu wentylatorem oraz solidnej konstrukcji ze stali nierdzewnej.
Komora w standardzie GN 2/1 umożliwia wygodne przechowywanie pojemników gastronomicznych oraz produktów spożywczych na półkach. Szafa wyposażona jest w cyfrowy wyświetlacz temperatury, elektroniczny termostat oraz samozamykające się drzwi z zamkiem.
| Wymiary | 1382 × 800 × 2100 mm |
| Pojemność użytkowa | 1300 L |
| Wymiary komory | 1262 × 640 × 1525 mm |
| Zakres temperatury | -5°C do +5°C |
| Moc wejściowa | 320 W |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Rozmiar GN | GN 2/1 |
| Klasa klimatyczna | 4 (30°C, 55% RH) |
| Etykieta energetyczna | D |
| Waga netto | 185,76 kg |
| EAN | 8711369232736 |
W zestawie 6 półek GN 2/1
Numer artykułu: 232736
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.