- -25%
Profesjonalna szafa chłodnicza o pojemności 580 litrów, przystosowana do pojemników gastronomicznych GN 2/1. Urządzenie zapewnia stabilne warunki przechowywania żywności w zakresie temperatur -5°C do +5°C.
Dzięki statycznemu systemowi chłodzenia wspomaganemu wentylatorem, wydajnemu agregatowi dolnemu oraz izolacji poliuretanowej o grubości 60 mm, szafa gwarantuje stabilną temperaturę i efektywną pracę w profesjonalnej gastronomii.
Urządzenie wyposażone jest w agregat chłodniczy umieszczony w dolnej części oraz filtr przeciwpyłkowy, który chroni układ chłodniczy i ułatwia utrzymanie wydajności urządzenia. Elektroniczny termostat z cyfrowym wyświetlaczem umożliwia precyzyjne ustawienie temperatury.
Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej, natomiast tylna ściana zewnętrzna ze stali galwanizowanej. Komora chłodnicza o wymiarach 565 × 640 × (H)1525 mm wyposażona jest w trzy półki GN 2/1.
Szafa chłodnicza przeznaczona do restauracji, hoteli, kuchni zbiorowego żywienia, firm cateringowych oraz sklepów spożywczych. Sprawdza się w intensywnej pracy gastronomicznej zapewniając bezpieczne przechowywanie produktów.
| Producent | Hendi |
| Linia | ARKTIC Kitchen Line |
| Kod produktu | 232729 |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Moc | 350 W |
| Pojemność | 580 L |
| Rozmiar GN | GN 2/1 |
| Zakres temperatur | -5 do +5°C |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Klasa klimatyczna | 4 (30°C, 55% RH) |
| Klasa energetyczna | D |
| Wymiary zewnętrzne | 685 × 800 × (H)2100 mm |
| Wymiary komory | 565 × 640 × (H)1525 mm |
| Półki | 3 × GN 2/1 |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Waga netto | 116,99 kg |
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.