- -26%
Model: AHK MNT63 0002 Rilling
Profesjonalna szafa chłodniczo-mroźnicza 2-temperaturowa (+/-) przystosowana do pojemników GN 2/1, umożliwia jednoczesne chłodzenie i mrożenie produktów w dwóch niezależnych komorach. Rozwiązanie idealne do gastronomii, gdzie wymagane są różne warunki przechowywania przy zachowaniu maksymalnej wydajności.
Urządzenie wyposażone jest w wymuszony obieg powietrza, automatyczne odszranianie, odparowanie skroplin gorącym gazem oraz dwa niezależne sterowniki, co zapewnia pełną kontrolę nad temperaturą w każdej komorze.
| Wymiary (S × G × W) | 720 × 790 × 2050 mm |
| Pojemność | 640 l |
| Zakres temperatur (górna komora) | -2°C do +12°C |
| Zakres temperatur (dolna komora) | -18°C do -22°C |
| Moc chłodnicza – chłodzenie | 300 W (temp. odpar. -10°C) |
| Moc chłodnicza – mrożenie | 250 W (temp. odpar. -30°C) |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Zasilanie – własny agregat | 650 W / 230 V |
| Temperatura otoczenia | +16°C do +40°C |
| Zużycie energii | 7,25 kWh / 24 h |
| Zawiasy | Prawe |
| Wyposażenie | 4 ruszty GN 2/1 (AISI 304), 4 pary prowadnic, zamek |
Idealna do restauracji, hoteli, kuchni przemysłowych i produkcji żywności, gdzie wymagane jest jednoczesne chłodzenie i mrożenie produktów przy zachowaniu pełnej kontroli temperatur.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.