- -26%
Szafa chłodnicza GN 2/1 wersja 2-temperaturowa +/+ z wymuszonym obiegiem powietrza, z automat. odszranianiem i odparowaniem kondensatu gorącym gazem. Każda komora posiada oddzielny sterownik z regulacją i wyświetlaczem cyfrowym. Wersja przeznaczona do centralnego chłodzenia z odpływem kondensatu.
| Wymiary [mm] (L × D × H) | 720 × 790 × 2050 |
| Pojemność | 640 l |
| Zasilanie (centralne chł.) | 90 W / 230 V |
| Czynnik chłodniczy | R290 (2 × 100 g) |
| Moc chłodnicza | 2 × 300 W, temp. odpar. -10°C |
| Zakres temperatur | 0°C / +12°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Zużycie energii | 1,6 kWh / 24 h |
| Standard | Zawiasy z prawej strony |
| Akcesoria | 4 ruszty nierdzewne GN 2/1 (AISI304), 4 pary prowadnic, zamek |
Model: AHK ONN63 0002 Rilling
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.