- -26%
Wydajny stół mroźniczy gastronomiczny 2-drzwiowy GN 1/1 zaprojektowany do intensywnej pracy w profesjonalnych kuchniach korzystających z centralnego układu chłodzenia. Konstrukcja bez blatu sprawdza się w zabudowie technologicznej, gdzie liczy się elastyczność i optymalne wykorzystanie przestrzeni.
Dzięki centralnie umieszczonemu parownikowi oraz wymuszonej cyrkulacji powietrza urządzenie zapewnia równomierne i stabilne mrożenie, co pozwala ograniczyć straty produktów i utrzymać ich wysoką jakość.
Automatyczne odszranianie oraz odparowanie kondensatu gorącym gazem ograniczają konieczność obsługi, a elektroniczny sterownik umożliwia wygodną i precyzyjną kontrolę temperatury.
| Nr artykułu | ATK ZK721 1700 Rilling |
| Typ | Stół mroźniczy GN 1/1 |
| Wersja | Do centralnego chłodzenia – bez blatu |
| Wysokość korpusu | 700 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wymiary (S × G × W) | 1144 × 675 × 800 mm |
| Pojemność | 300 L |
| Moc chłodnicza | 250 W (temp. odpar. -30°C) |
| Zakres temperatur | -18°C / -20°C |
| Zasilanie (centralne chłodzenie) | 390 W / 230 V |
| Wyposażenie standardowe | 2 ruszty nierdzewne, 2 pary prowadnic |
| Uwaga | Dla wersji z centralnym chłodzeniem nie dostarczamy zaworów rozprężnych |
Zastosowanie: Stół mroźniczy przeznaczony do profesjonalnej gastronomii pracującej w systemach centralnego chłodzenia, szczególnie w zabudowie bez blatu.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.