- -26%
Wydajny stół mroźniczy gastronomiczny GN 1/1 zaprojektowany do intensywnej pracy w profesjonalnych kuchniach, gdzie kluczowe jest szybkie mrożenie i stabilna temperatura przechowywania. Zapewnia równomierne warunki w całej komorze, dzięki czemu produkty zachowują jakość i nie ulegają degradacji.
Trzydrzwiowa konstrukcja umożliwia wygodną organizację produktów i szybki dostęp podczas pracy. Wbudowany agregat chłodniczy pozwala na natychmiastowe uruchomienie urządzenia bez potrzeby podłączania do zewnętrznej instalacji.
Profesjonalny stół mroźniczy z blatem bez rantu sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się elastyczność zabudowy oraz łatwe utrzymanie czystości. To rozwiązanie dla restauracji, cateringu oraz kuchni produkcyjnych.
| Model / nr artykułu | ATK EK731 1601 |
| Konstrukcja | 3 drzwi |
| Standard GN | GN 1/1 |
| Pojemność | 420 L |
| Wymiary (S × G × W) | 1725 × 700 × 850 mm |
| Wysokość korpusu | 650 mm |
| Blat | bez rantu tylnego |
| Zakres temperatur | −18°C / −20°C |
| Moc chłodnicza | 460 W (temp. odparowania −30°C) |
| Zasilanie | 700 W / 230 V |
| Zużycie energii | 6,9 kWh / 24 h |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Klasa klimatyczna | 5 |
Zastosowanie: Restauracje, catering, hotele oraz kuchnie produkcyjne wymagające wydajnego mrożenia i stabilnych warunków przechowywania produktów.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.