- -26%
Profesjonalny stół chłodniczy gastronomiczny GN 1/1 przeznaczony do pracy w systemach centralnego chłodzenia, w których kluczowa jest wydajność, duża pojemność oraz możliwość zabudowy urządzenia.
Model Rilling AKT ZK731 1700 w wersji bez blatu umożliwia integrację z ciągiem technologicznym lub zastosowanie indywidualnego blatu roboczego. Trzy niezależne komory zapewniają lepszą organizację pracy oraz szybki dostęp do produktów.
Wymuszony obieg powietrza gwarantuje równomierne chłodzenie całej komory, co ogranicza straty produktów. Automatyczne odszranianie minimalizuje obsługę i przestoje, a centralny system chłodzenia pozwala na optymalizację zużycia energii w obiekcie.
| Model | AKT ZK731 1700 |
| Typ | Stół chłodniczy GN 1/1 |
| Liczba drzwi | 3 |
| Wysokość korpusu | 700 mm |
| Wymiary (S × G × W) | 1116 × 675 × 800 mm |
| Pojemność | 400 l |
| Zakres temperatur | 0°C / +12°C |
| Moc chłodnicza | 330 W (temp. odparowania −10°C) |
| Zasilanie (centralne chłodzenie) | 120 W / 230 V |
| Klasa klimatyczna | 5 |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
Zastosowanie: Stół chłodniczy GN 1/1 do intensywnej pracy w gastronomii, przeznaczony do systemów centralnego chłodzenia, zapewniający stabilne warunki przechowywania i możliwość zabudowy w ciągu technologicznym.
Uwaga: Dla wersji z centralnym chłodzeniem nie dostarczamy zaworów rozprężnych.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.