- -26%
Wydajny stół chłodniczy gastronomiczny GN 1/1 przeznaczony do pracy w profesjonalnych kuchniach, w których kluczowa jest duża pojemność, elastyczność zabudowy oraz stabilne chłodzenie.
Model Rilling AKT EK731 1700 w wersji bez blatu umożliwia integrację z ciągiem technologicznym lub zastosowanie indywidualnego blatu roboczego. Trzy niezależne komory zapewniają lepszą organizację pracy oraz szybki dostęp do produktów.
Wbudowany agregat pozwala na niezależną pracę urządzenia bez instalacji centralnej, a wymuszony obieg powietrza gwarantuje równomierną temperaturę w całej komorze. Automatyczne odszranianie ogranicza obsługę i zwiększa efektywność pracy.
| Model | AKT EK731 1700 |
| Typ | Stół chłodniczy GN 1/1 |
| Liczba drzwi | 3 |
| Wysokość korpusu | 700 mm |
| Wymiary (S × G × W) | 1716 × 675 × 800 mm |
| Pojemność | 400 l |
| Zakres temperatur | 0°C / +12°C |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Moc chłodnicza | 330 W (temp. odparowania −10°C) |
| Zasilanie (własne chłodzenie) | 400 W / 230 V |
| Zużycie energii | 3,0 kWh / 24 h |
| Klasa klimatyczna | 5 |
Zastosowanie: Profesjonalny stół chłodniczy GN 1/1 przeznaczony do intensywnej pracy, zapewniający dużą pojemność i możliwość integracji z ciągiem technologicznym.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.