- -26%
Kompaktowy stół chłodniczy gastronomiczny GN 1/1 przeznaczony do profesjonalnych kuchni, w których liczy się elastyczność zabudowy, stabilne chłodzenie i oszczędność miejsca.
Model Rilling AKT EK711 1700 w wersji bez blatu umożliwia integrację z ciągiem technologicznym lub zastosowanie indywidualnego blatu roboczego. Dzięki wbudowanemu agregatowi urządzenie działa niezależnie od instalacji centralnej i jest gotowe do pracy od razu po podłączeniu.
Wymuszona cyrkulacja powietrza zapewnia równomierną temperaturę w całej komorze, co ogranicza psucie się produktów, a automatyczne odszranianie redukuje obsługę i zwiększa komfort pracy personelu.
| Model | AKT EK711 1700 |
| Typ | Stół chłodniczy GN 1/1 |
| Liczba drzwi | 1 |
| Wysokość korpusu | 700 mm |
| Wymiary (S × G × W) | 782 × 675 × 800 mm |
| Pojemność | 150 l |
| Zakres temperatur | 0°C / +12°C |
| Moc chłodnicza | 201 W (temp. odparowania −10°C) |
| Zasilanie (własne chłodzenie) | 300 W / 230 V |
| Zużycie energii | 1,9 kWh / 24 h |
| Klasa klimatyczna | 5 |
Zastosowanie: Kompaktowy stół chłodniczy gastronomiczny GN 1/1 przeznaczony do przechowywania produktów spożywczych w miejscach wymagających niezależnego chłodzenia i elastycznej zabudowy.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.