- -26%
Wydajny stół chłodniczy gastronomiczny GN 1/1 zaprojektowany do intensywnej pracy w profesjonalnych kuchniach, gdzie liczy się szybki dostęp do produktów, ergonomia stanowiska i stabilna temperatura przechowywania.
Dzięki zastosowaniu wymuszonego obiegu powietrza urządzenie zapewnia równomierne chłodzenie całej komory, co ogranicza straty produktów i pozwala utrzymać ich świeżość. Własne chłodzenie umożliwia natychmiastowe uruchomienie bez dodatkowej instalacji.
Blat roboczy z rantem tylnym (typ C) zwiększa komfort pracy i zabezpiecza stanowisko przed zabrudzeniami.
| Model / nr artykułu | AKT EK731 1701 |
| Typ | 3-drzwiowy |
| Standard GN | GN 1/1 |
| Pojemność | 400 L |
| Wymiary z blatem (S × G × W) | 1725 × 700 × 850 mm |
| Zasilanie – własne chłodzenie | 400 W / 230 V |
| Moc chłodnicza | 330 W (temp. odparowania –10°C) |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Zużycie energii | 3,0 kWh / 24 h |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
Zastosowanie: Stół chłodniczy do profesjonalnych kuchni, gdzie liczy się wydajność, ergonomia i szybki dostęp do produktów.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.