- -25%
Profesjonalny stół chłodniczy przeznaczony do przechowywania składników oraz przygotowywania potraw w gastronomii. Urządzenie posiada komorę chłodniczą o pojemności 368 litrów oraz górną nadstawkę na pojemniki GN, co umożliwia wygodne przygotowywanie sałatek, kanapek, pizzy oraz potraw typu fast-food.
Stół chłodniczy idealnie sprawdza się w:
Umożliwia jednoczesne przechowywanie składników oraz przygotowywanie potraw bezpośrednio na stanowisku pracy.
| Marka | Arktic |
| Kod produktu | 236178 |
| EAN | 8711369236178 |
| Pojemność | 368 L |
| Zakres temperatur | 2 – 8 °C |
| Czynnik chłodniczy | R290 (60 g) |
| Klasa klimatyczna | 4 (30°C, 55% RH) |
| Napięcie | 230 V |
| Moc | 155 W |
| Średnie dobowe zużycie energii | 4,1 kWh |
| Długość | 1365 mm |
| Szerokość | 700 mm |
| Wysokość | 860 mm |
| Wymiary komory | 1295 × 595 × 455 mm |
| Półki | 3 × 333 × 560 mm |
| Waga | 107 kg |
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.