- -26%
Stół chłodniczy GN 1/1 wyposażony w jedne drzwi skrzydłowe oraz dwie szuflady o wysokości użytkowej 216 mm. Model posiada blat roboczy z tylnym rantem 50 mm (typ C), co zwiększa ergonomię pracy i zabezpiecza przestrzeń roboczą.
Parownik umieszczony w górnej części komory oraz wymuszony obieg powietrza zapewniają równomierne chłodzenie całej przestrzeni. Automatyczne odszranianie i odparowanie kondensatu gorącym gazem gwarantują stabilną i bezobsługową eksploatację.
| Model | AKT EK721 1601-2/1 |
| Typ | Stół chłodniczy GN 1/1 – 1 drzwi + 2 szuflady |
| Wymiary (S × G × W) | 1250 × 700 × 850 mm |
| Wysokość korpusu | 650 mm |
| Pojemność | 270 L |
| Zakres temperatur | 0°C / +12°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Moc chłodnicza | 330 W (temp. odparowania −15°C) |
| Zasilanie | 350 W / 230 V |
| Zużycie energii | 2,4 kWh / 24 h |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Klasa klimatyczna | 5 |
Zastosowanie: Idealny do profesjonalnych kuchni, gdzie liczy się ergonomia pracy oraz szybki dostęp do produktów.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.