- -26%
Dwudrzwiowy stół chłodniczy GN 1/1 to profesjonalne urządzenie przeznaczone do pracy w gastronomii oraz zapleczach kuchennych. Blat roboczy z rantem tylnym (typ C) zapewnia wygodę pracy i zabezpiecza przed spływaniem płynów za urządzenie.
Model przystosowany do centralnego chłodzenia gwarantuje stabilne warunki przechowywania produktów. Wymuszony obieg powietrza oraz parownik w górnej części komory zapewniają równomierny rozkład temperatur.
| Model | AKT ZK721 1601 |
| Typ | Stół chłodniczy GN 1/1, 2-drzwiowy |
| Wymiary (S × G × W) | 1150 × 700 × 850 mm |
| Wysokość korpusu | 650 mm |
| Pojemność | 270 L |
| Zakres temperatur | 0°C / +12°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Moc chłodnicza | 330 W (temp. odparowania –10°C) |
| Zasilanie (centralne chłodzenie) | 80 W / 230 V |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Klasa klimatyczna | 5 |
Zastosowanie: Idealny do profesjonalnych kuchni pracujących w systemach centralnego chłodzenia.
Uwaga: Dla wersji z centralnym chłodzeniem nie dostarczamy zaworów rozprężnych.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.