- -26%
Dwudrzwiowy stół chłodniczy GN 1/1 z wbudowanym agregatem to profesjonalne urządzenie przeznaczone do intensywnej pracy w gastronomii. Konstrukcja z blatem roboczym z rantem tylnym (typ C) umożliwia wygodne użytkowanie oraz zabezpiecza przed spływaniem płynów za urządzenie.
Model z własnym chłodzeniem jest gotowy do podłączenia. Wymuszony obieg powietrza oraz automatyczne odszranianie zapewniają stabilne warunki przechowywania produktów i bezobsługową eksploatację.
| Model | AKT EK721 1601-1/1 |
| Typ | Stół chłodniczy GN 1/1, 2-drzwiowy |
| Wymiaryz blatem (S × G × W) | 1250 × 700 × 850 mm |
| Pojemność | 270 L |
| Zakres temperatur | 0°C / +12°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Moc chłodnicza | 330 W (temp. odparowania –10°C) |
| Zasilanie (własne chłodzenie) | 380 W / 230 V |
| Zużycie energii | 2,45 kWh / 24 h |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Klasa klimatyczna | 5 |
Zastosowanie: Idealny do profesjonalnych kuchni jako stanowisko robocze z funkcją chłodzenia produktów.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.