- -26%
Stół chłodniczy GN 1/1 w wersji jednodrzwiowej to kompaktowe urządzenie przeznaczone do pracy w profesjonalnych kuchniach oraz systemach centralnego chłodzenia. Konstrukcja bez blatu umożliwia integrację z zabudową gastronomiczną i dopasowanie stanowiska roboczego do indywidualnych potrzeb.
Model zaprojektowany do pracy w instalacjach centralnego chłodzenia, zapewnia stabilne warunki przechowywania produktów oraz równomierny rozkład temperatur w całej komorze.
| Model | AKT ZK711 1600A |
| Typ | Stół chłodniczy GN 1/1, 1-drzwiowy |
| System chłodzenia | Centralne chłodzenie |
| Wymiary bez blatu (S × G × W) | 682 × 675 × 800 mm |
| Wysokość korpusu | 650 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Pojemność | 140 L |
| Zakres temperatur | 0°C / +12°C |
| Moc chłodnicza | 201 W (temp. odparowania −10°C) |
| Zasilanie (centralne chłodzenie) | 50 W / 230 V |
Zastosowanie: Idealny do zabudowy gastronomicznej oraz pracy w systemach centralnego chłodzenia w profesjonalnych kuchniach.
Uwaga: Dla wersji z centralnym chłodzeniem nie dostarczamy zaworów rozprężnych
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.