- -26%
3-drzwiowy stół chłodniczy GN 1/1 z blatem to profesjonalne urządzenie przeznaczone do zastosowania w kuchniach gastronomicznych, gdzie liczy się trwałość, higiena i stabilne warunki przechowywania produktów. Konstrukcja została przystosowana do intensywnej eksploatacji oraz wygodnej organizacji pracy.
Model wykonano z pokrywą ze stali chromoniklowej, a zastosowany parownik zapianowany w tylnej ścianie oraz wymuszony obieg powietrza wspierają równomierne chłodzenie wnętrza. Urządzenie wyposażono również w automatyczne odszranianie, odparowanie kondensatu za pomocą gorącego gazu oraz elektroniczny sterownik.
| Wymiary (L×D×H) | 1800 × 685 × 581,5 mm |
| Wysokość korpusu | 430 mm |
| Głębokość | 685 mm |
| Pojemność brutto | 260 L |
| Zakres temperatur | 0°C / +12°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Moc chłodnicza | 255 W (temp. odpar. –15°C) |
| Zasilanie elektryczne | 280 W / 230 V |
| Zużycie energii | 2,50 kWh / 24 h |
| Chłodzenie | wymuszony obieg powietrza |
| Odszranianie | automatyczne, odparowanie gorącym gazem |
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.