- -26%
Stół chłodniczy GN 1/1 w wersji 2-drzwiowej to kompaktowe urządzenie przeznaczone do profesjonalnych kuchni, cateringu oraz zapleczy gastronomicznych. Dzięki niewielkiej wysokości idealnie sprawdza się jako podstawa pod urządzenia gastronomiczne.
Model wyposażony jest w własny agregat chłodniczy, co zapewnia niezależną pracę i gotowość do podłączenia. Wymuszony obieg powietrza oraz precyzyjne sterowanie temperaturą gwarantują stabilne warunki przechowywania produktów.
| Model | AKT EK721 1402-C12 |
| Wymiary z blatem (S × G × W) | 1200 × 685 × 581,5 mm |
| Wysokość korpusu | 430 mm |
| Pojemność | 160 L |
| Zakres temperatur | 0°C / +12°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Moc chłodnicza | 255 W (temp. odparowania –15°C) |
| Zasilanie (własne chłodzenie) | 280 W / 230 V |
| Zużycie energii | 2,25 kWh / 24 h |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Klasa klimatyczna | 5 |
Zastosowanie: Idealny jako podstawa pod urządzenia gastronomiczne oraz do przechowywania produktów w profesjonalnych kuchniach.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.