- -26%
Stół chłodniczy GN 2/3 w wersji 2-drzwiowej to profesjonalne urządzenie przeznaczone do gastronomii oraz zapleczy kuchennych. Kompaktowa konstrukcja oraz brak blatu umożliwiają integrację w zabudowie i dopasowanie do indywidualnych stanowisk pracy.
Urządzenie wyposażone jest w własny agregat chłodniczy i jest gotowe do podłączenia. Zapewnia stabilne warunki chłodnicze oraz wygodny dostęp do przechowywanych produktów w intensywnym użytkowaniu.
| Nr artykułu | AKT EK622 3600 |
| Wymiary (S × G × W) | 1244 × 575 × 800 mm |
| Wysokość korpusu | 650 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Pojemność | 220 L |
| Zakres temperatur | 0°C / +12°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +40°C |
| Moc chłodnicza | 320 W (temp. odparowania –15°C) |
| Zasilanie (własne chłodzenie) | 350 W / 230 V |
| Zużycie energii | 2,4 kWh / 24 h |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Klasa klimatyczna | 5 |
Zastosowanie: Idealny do profesjonalnych kuchni oraz zabudowy gastronomicznej wymagającej kompaktowych urządzeń chłodniczych.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.