- -26%
Stół chłodniczy sałatkowy GN 1/1 to profesjonalne urządzenie przeznaczone do przygotowywania i przechowywania składników w gastronomii. Dwudrzwiowa konstrukcja oraz szklana nadstawka ekspozycyjna umożliwiają wygodną organizację pracy oraz szybki dostęp do produktów.
Urządzenie wyposażone jest w dolny agregat chłodniczy, dzięki czemu pracuje niezależnie i jest gotowe do podłączenia. Konstrukcja zapewnia stabilne warunki chłodnicze oraz wysoki komfort użytkowania w intensywnym środowisku kuchennym.
| Nr artykułu | AKT SA795 00EV |
| Wymiary (S × G × W) | 950 × 680 × 825 / 1120 mm |
| Wysokość korpusu | 825 mm |
| Głębokość | 680 mm |
| Pojemność | 270 L |
| Zakres temperatur | +2°C / +12°C |
| Temperatura otoczenia | +16°C / +25°C |
| Moc chłodnicza | 310 W (temp. odparowania –10°C) |
| Zasilanie (własne chłodzenie) | 320 W / 230 V |
| Zużycie energii | 2,6 kWh / 24 h |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
Zastosowanie: Idealny do przygotowywania sałatek, kanapek oraz pracy w liniach wydawczych i zapleczach gastronomicznych.
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.