- -26%
Nr art.: AKT ZK622 3600 Rilling
Profesjonalny stół chłodniczy GN 2/3 w wersji 2-drzwiowej, bez blatu roboczego, przeznaczony do pracy w systemie centralnego chłodzenia. Idealny do zabudowy w ciągach technologicznych oraz zastosowań gastronomicznych wymagających indywidualnej konfiguracji stanowiska.
Urządzenie wyposażone w parownik zapianowany w tylnej ścianie, wymuszony obieg powietrza oraz automatyczne odszranianie i odparowanie skroplin gorącym gazem, co zapewnia stabilne warunki chłodzenia i minimalną obsługę. Elektroniczny sterownik umożliwia precyzyjną regulację temperatury.
| Wymiary bez blatu (S × G × W) | 1244 × 575 × 800 mm |
| Wysokość korpusu | 650 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Pojemność | 220 l |
| Zużycie energii | 2,4 kWh / 24 h |
| Sterowanie | Elektroniczne |
| Odszranianie | Automatyczne, gorącym gazem |
| Chłodzenie | Wymuszony obieg powietrza |
| Wyposażenie standardowe | 2 ruszty nierdzewne, 2 pary prowadnic |
Dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram spłat.
Całkowicie on-line załatwisz wszystkie formalności - 24h/7/365.
Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.
Nie wymagamy żadnych wniosków, dokumentów.