Filtruj według
KATEGORIE
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Lista produktów marki

Steelite

Doskonała jakość, niecodzienne kształty i piękne kolory - tak najkrócej opisać można ofertę Steelite, którą proponujemy w tej kategorii naszego sklepu. Cenisz stylowe zastawy stołowe? Uwielbiasz oryginalne wzornictwo połączone z wysokim poziomem wykonania? W takim razie Steelite porcelana to produkty stworzone dla Ciebie!

Steelite - zastawa nie tylko do hotelu, ale i do domu

Steelite International jest największym na świecie producentem porcelany hotelowej. Jakość tworzonych przez tę markę produktów wynika z materiałów, jakie stosują do ich produkcji. Wśród naszego asortymentu od tego producenta znajdziesz produkty stworzone z dwóch rodzajów glinki: China Clay i Ball Clay oraz Aluminy, które zapewniają im niecodzienną twardość, a tym samym - niespotykaną wytrzymałość.

Bez względu więc na to, czy poszukujesz zastawy stołowej do użytku prywatnego, czy do prowadzonego lokalu gastronomicznego, marka Steelite będzie doskonałym wyborem, jeśli doceniasz niecodzienne rozwiązania o świetnej odporności na wyszczerbienia. 

Klasyczna czy kolorowa? Zastawa stołowa od Steelite

Dostępna w naszym sklepie oferta tego producenta to mnogość różnorodnych linii, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Steelite Craft, Freestyle, Dapple czy Contour to tylko niektóre z tych, które u nas spotkasz.

Jeśli poszukujesz tradycyjnej zastawy stołowej, na GastroNet24.pl znajdziesz Steelite talerze, miski czy filiżanki np. w wersji białej, szkliwionej w linii Contour, z ciekawymi żłobieniami w linii Willow czy o niecodziennych kształtach w linii Freestyle. A gdy Twoim celem jest niecodzienna, intrygująca wyglądem zastawa, sięgnij po zdobione ręcznie filiżanki, talerze czy dzbanki z serii Craft w kolorze niebieskim bądź zielonym, lub z serii Dapple, z pięknymi obramowaniami w wielu barwnych wariantach. 

Przejrzyj proponowane przez nas produkty i wybierz te, które najbardziej wpasują się w Twoje oczekiwania.

Pokazano 1-12 z 321 pozycji